O nas


Dziennikzywieniowy24.pl jest autorskim projektem, który powstał z inicjatywy osób poszukujących informacji o zdrowym sposobie żywienia się. Wiele lat poszukiwań i doświadczeń zaowocowały stworzeniem miejsca, gdzie za pomocą kilku narzędzi będziesz mógł nie tylko obserwować co i w jakich ilościach jesz, ale także z naszą pomocą wyciągnąć wnioski, które produkty mogą szkodzić Twojemu zdrowiu albo jakie zjadane produkty uniemożliwiają Tobie zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

Nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie sprzedajemy prezentowanych na naszych stronach produktów spożywczych. Pytania dotyczące produktów spożywczych (sposób ich użycia, reklamacje, dostępność, itp.) prosimy kierować bezpośrednio do sprzedawcy lub producenta.

Treści zamieszczone w serwisie dziennikzywieniowy24.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji. Decyzje o stosowaniu jakichkolwiek leków lub wprowadzeniu diametralnych zmian w sposobie żywienia zawsze konsultuj ze swoim lekarzem.

O serwisie

W serwisie dziennikzywieniowy24.pl możesz:
- zapamiętać wszystkie spożywane posiłki;
- przejrzeć wykresy, analizy i podsumowania dotyczące spożytych produktów.

W przyszłości planujemy dodać jeszcze więcej narzędzi i udogodnień.

Dołącz do naszej społeczności już teraz!


Nasze dążenia

Serwis dziennikzywieniowy24.pl stale się rozwija. Wprowadzamy nowe funkcje i rozwiązania, które zwiększają wygodę użytkowania. Zachęcamy do współtworzenia naszej strony. Jeśli masz jakieś pomysły lub uwagi napisz do nas (dziennik@dziennikzywieniowy24.pl). Chętnie poznamy Twoje zdanie!